PEŁNA OFERTA:
- zakładanie ogrodów
- plewienie
- nawożenie
- przycinanie oraz formowanie drzew i krzewów
- odmładzanie starych drzew i krzewów
- odnawianie, strzyżenie i nawożenie trawników
- zabezpieczenie ogrodu na zimę
- montaż automatycznego systemu nawadniającego/
- montaż oczek, fontann oraz kaskad
- projektowanie terenu
- dekoracje wnętrz
-kompozycje kwiatowe


WYKONANIE OGRODU

W obecnych czasach ogród zyskał zupełnie nowe znaczenie. Jest on coraz częściej traktowany jako kolejne "pomieszczenie" Państwa domu czy zakładu pracy. Zieleń, która znajduje się na podwórku jest niejako wizytówką jego właściciela. Niezależnie czy ogród pełni funkcję rekreacyjną czy reprezentacyjną jego prowadzenie i wygląd zawsze dają właścicielowi dużo radości.

Profesjonalne wykonanie ogrodu który będzie spełnieniem marzeń naszych klientów jest nasza pasja, stąd też to każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie oraz personalnie.KOMPUTEROWY PROJEKT PRZYSZŁEGO OGRODU
Jest to najważniejsza rzecz o której trzeba pomyśleć przed zakładaniem ogrodu lub urządzaniu terenu zieleni. Dobry projekt daje Państwu pełen obraz tego jak wyglądać będzie ogród po jego założeniu, zapobiega to rozczarowaniu i pozwala wprowadzić ważne dla Państwa zmiany na etapie projektowania. Komputerowe wizualizacje projektów ogrodów dają szczegółowy obraz wyglądu planowanego terenu


AUTOMATYCZNE SYSTEMY NAWADNIAJĄCE
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu automatycznych systemów nawadniających. Specjalizujemy się w montażu produktów firm RAIN BIRD oraz HUNTER. Firmy te należą do liderów światowego rynku systemów nawadniających, a ich produkty posiadają aprobatę techniczną dopuszczającą do obrotu i stosowania w budownictwie melioracyjnym w Polsce.

Tylko zapewnienie odpowiedniej ilości wody może sprawić by ogród był zawsze zielony, a rośliny prawidłowo się rozwijały. Podlewanie za pomocą węża jest bardzo czasochłonne i nudne. Często osprzęt używany w tradycyjnych sposobach podlewania jest nietrwały i mało wygodny. Dlatego prawidłowo zaprojektowany i zainstalowany system nawadniający pozwala raz na zawsze rozwiązać problemy związane z nawadnianiem gruntów.


OCZKA, FONTANNY ORAZ KASKADY
Oczka i kaskady wodne stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Szum wody, pływające rybki i kumkające żaby wpływają uspokajająco i odprężająco na domowników. Dodatkowo oczka i kaskady wodne poprawiają wilgotność powietrza.
Kształt i wielkość oczka oraz użyte materiały do jego wykonania zależą od charakteru ogrodu oraz upodobań klienta.
Ruch wody w oczkach i kaskadach wspomagany jest przez elektronicze urządzenia pompy i filtry. Na życzenie klienta montujemy oświetlenie podwodne i zewnętrzne.
Copyright by lewna.com.pl
Design & code by Maciej Płotka